background

Gümrükleme Hizmeti

Gümrükleme Hizmeti


Gümrükleme alanında 1991 Yılında kurulan Transmetro Gümrük müşavirliği ile ortaklaşa hizmet vermekteyiz. İthalat ve İhracat gümrükleme işlemlerini Türkiye genelindeki tüm deniz, hava ve kara gümrüklerinde sürdüren asıl olan bu çalışmalarının yanında; birlikte çalıştığı firmaların imalat ve dış ticaret konularındaki çözüm ortaklığı kalemlerini genişleterek, Hazine Dış Ticaret Bakanlığından, Sağlık Bakanlığına, müşterileri adına yapılacak müracaattan, alınacak izinlere kadar birçok konuda müşterilerine danışmanlık hizmeti vermektedir.

Gümrükleme konusunda çözüm ortağınız olan Transmetro çağın getirdiği teknolojik yapılanma sürecini tamamlamış olup,dış ticaret ve gümrükleme ile ilgili bütün işlemlerinizi elektronik ortamda yapılandırmış ve gerek gümrük gerekse Hazine Dış Ticaret Müsteşarlığı ile kurmuş olduğu leasline bağlantı ile 24 saat kesintisiz bilgi üretme kabiliyetini siz müşterilerine interaktif gümrükçülük sistemi sayesinde sunmaktadır. Cari işlemlerden GTİP’larının belirlenmesine,serbest dolaşım sertifika tanziminden, o an yapılmakta olan işinizin tescil numarasına kadar anında bilgilenmeniz müşteri memnuniyetinin ne kadar önemli olduğunu gösterir.

Türkiye genelinde 280 adet seçkin firmaya hizmet veren, 68 çalışanı ile 20 yıldır sınırsız, sorunsuz hizmet politikasını tekstil, sanayii, gıda, kimya gibi alanlarda sürdürmektedir. İthalat&İhracat ile birlikte; müşavirlikten, ürünün müşterilerimize teslimine kadar her aşamada sizlerin yanınızdayız.